Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica ružových ruží The Pink Rose

59.50 - 93.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

ruža, trsová ruža, Waxflower, bergraas, eucalyptus

Kvety vhodné pre

Ružová je považovaná za farbu Barby. Nechceme byť zlí, ale pozrite sa ako vyzerá naša kytica ružových ruží. Ružové ruže kombinované s bielymi trsovými ružami a doplnené farebným waxflowerom. Touto kombináciou kvetov nám vzniká svieža a moderná kytica, vhodná na rôzne udalosti, ako napríklad oslava narodenín, alebo príprava romantického večera.

Ružová ruža je považovaná za najuniverzálnejšiu ružu, ktorá sa hodí na vyjadrenie poďakovania, potešenia priateľov a dokonca aj na romantické harašenie. Nie je natoľko špecifická, ako červená, či biela ruža. Preto práve kytica kvetov The Pink Rose získava svoju univerzálnosť, ktorou dokážete potešiť lásku svojho srdca, poďakovať sa mamine, ale aj potešiť kolegyňu v práci. Ak ste zabudli na narodeniny, nie je problém.

Donáška kvetov Fiori zvláda doručiť kyticu ružových ruží do dvoch hodín kam si vyberiete a potešiť tak koho treba. Je to jednoduché. Objednáte kyticu ružových ruží, napíšete odkaz, ktorý odovzdáme na kartičke v kytici a doručíme celú kyticu ruží na určené miesto. Vám zostane pocit šťastia a úsmev obdarovanej.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.