COVID-19 - Vážení zákazníci. Aktuálny Lockdown spôsobuje problémy s nákupom kvetov a preto nie sme schopní potešiť vás žiadnou kyticou minimálne do 24.1.2021

Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Láska je láska a tej neodolá nikto z nás. Či už je Valentín, alebo nie, kvety z lásky dokážu poriadne zamotať hlavu a posilniť motýle v brušku. Teraz odhliadnuc od prezentovania sviatku zamilovaných, kytica ruží patrí vždy k prejavu lásky. V kolekcii kytíc na Valentína sme si dovolili trochu zaexperimentovať a dodať do tradičného prejavu lásky aj trochu nehy a exkluzívnejšieho pohľadu na sviatok sv. Valentína.

Prinášame kytice kvetov špeciálne vytvorené na tento sviatok zamilovaných. Kytice na Valentína, pri ktorých väzbe sme mysleli na prejav citov, na nežné šepkanie do uška a hlavne ten neopísateľný pocit, ktorý nenahradí nič na tomto svete. Pocit lásky pre ktorú žije každý z nás.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr.
Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.