Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

O nás

Celý svet je online a asi každý z nás pozná veľmi dôverne, koľko vecí musí každodenne riešiť. Či už v práci, alebo v súkromnom živote máme množstvo povinností, ktoré je potrebné pravideľne realizovať. Donáška kvety fiori vznikla z lásky k ľuďom a pre ľudí.

Mimo každodenných povinností sa občas zastavíme, spomenieme na krásne chvíle s milovanou osobou, dávne lásky, či blízkych priateľov, ktorých sme už dlhšiu dobu nevideli. Môžeme im kľudne poslať sms, alebo nejaké vtipné selfíčko, no naša služba je tu práve pre tých, ktorí si uvedomujú podstatu ľudských vzťahov a silu priateľstva, či výnimočnosť životných okamihov. Práve pre tých, ktorý aj napriek digitálnej dobe uznávajú tradície a živia v sebe romantickú dušu. Celý život je o zážitkoch, o momentoch, ktoré prežijeme s rodinou, či priateľmi a ktoré dokážeme darovať ľudom na ktorých nám záleží. Nie drahé dary, ale malá pozornosť, ktorá pracovný deň zmení na úžasný zážitok s nečakaným prekvapením.

Ak máte vo svojom živote ľudí, ktorí pre Vás skutočne niečo znamenajú, sme tu práve pre Vás.

Kytica kvetov a jednoduchý, výstižný odkaz. Kvety, ktoré povedia za Vás ako na ňu myslíte a čo pre Vás znamená. Jednoduché slová, ktoré zahrejú aj keď nie ste spolu, ale vie, že na ňu skutočne myslíte a má pevné miesto vo Vašom živote.

Donáška kvetov Fiori je tu iba pre Vás. Milujeme to, čo robíme, pretože robíme to, čo milujeme. A robíme to pre Vás.

S láskou Fiori

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.