Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Ukončenie vysokoškolského štúdia je pre každého niečo významné. Roky driny, množstvo energie a konečne je to tu. Vysnívaná promócia. Aj keď je úspešný absolvent v tom momente opojený neopísateľným šťastím, každá drobnosť tohto významného dňa iba prispeje k nezabudnuteľnému zážitku a práve preto si dávame mimoriadne záležať pri príprave každej kytice na promócie. Je jedna vec, že fotografie z promócie budeme ukazovať aj vnúčatám, ale hlavne je to odmena pre úspešného študenta.

Vybrať vhodný darček na promócie nie je vždy ľahké. Nepromujeme predsa každý deň, ale z ponuky donášky kvetov Fiori si v pohode vyberiete kyticu kvetov pre muža i ženu, ktorá zapôsobí a dodá tejto slávnostnej atmosfére ten správny punc. Viete čo je najlepšie na donáške kvetov Fiori? Kyticu na promócie doručíme v určený čas a miesto podľa požiadaviek a na vás zostáva iba vybrať si tie správne šaty na promócie.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.