Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica ruží The Rose Mix

37.50 - 72.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

ruža, gypsofila, bergraas, eucalyptus

Kvety vhodné pre

Potrebujete jej urobiť radosť, alebo vyžehliť nejaký prúser? Kytica z ruží to hravo zvládne. Farebný mix kvetov The Rose Mix sme vymysleli pre také špeciálne udalosti. Jedná sa o kombináciu rôznych farebných ruží a aj keby sa niekomu zdalo, že ruže sú iba pre zamilovaných, nie je tomu tak.

Ak chcete povedať "milujem ťa", alebo iné sladkosti, skôr by sme sa zamerali na kyticu kvetov Love. Mix ruží je kytica skôr na jemné koketovanie, zblíženie, alebo vyhladenie prúseru, ktorý sa podaril. Ináč celkom fajn sa hodí, ak máte vnútornú potrebuje jej oznámiť, že vám chýba.Predstavte si ten záber z amerického, romantického filmu.

Do biznis centra vstúpi kuriér s kyticou krásnych ruží, dostane sa k obrovskému open officu kde sedí vyvolená, oznámi jej meno, kolená sa jej rozklepú, prevezme si kyticu ruží a prečíta: "láska, chýbaš mi." Slzy sa jej stisnú do očí, vytiahne telefón a buď vám vynadá, aby ste nikdy už nič podobné neurobili, ale opätuje rovnako sladké slová. V základe neexistuje na tomto svete žena, ktorá by opovrhla kyticou ruží, takže smelo do toho a urobte jej krásny deň.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.