Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica červených ruží Love

57.00 - 101.50

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

ruža, gypsofila, bergraas, eucalyptus

Kvety vhodné pre

Snáď každý na tomto svete vie, čo znamená kytica ruží. Známe heslo: "Ak ju miluješ, nie je čo riešiť." Ako povedať milujem ťa, alebo ľúbim ťa? Nechajte to na kvety. Kytica červených ruží to povie priamo za vás. V prípade tejto kytice nemalo zmysel vymýšľať špeciálny názov. Jednoducho láska.

Láska je všade okolo nás, vďaka láske má zmysel žiť i umierať. Láska je to, čo nás poháňa každý deň vpred. A čo je najkrajším a najpriamejším vyznaním lásky? Kytica ruží. Kytice ruže nikdy nič nepokazia. Či je Valentín, veľká noc, alebo iba obyčajný deň, kedy jej chcete darovať kyticu kvetov, povedať " ľúbim ťa" a jednoducho s ňou žiť do konca života. Najčastejšie dávame ruže našim láskam práve ako kytice na Valentína.

Ale nezaslúžia si ich len tak? Počas ktoréhokoľvek dňa? Ten neopísateľný pocit, keď nenazdajky dostane červené ruže bez toho, aby mala sviatok, alebo vy ste vyrobili nejaký prúser. Prekrásnou časťou našej práce je príprava kytíc. Ešte krajšou prácou je doručenie týchto kytíc, kedy priamo vidíme rozžiarené oči plné dojatia, to šťastie a množstvo krásnych pocitov, lebo práve v tom momente vie, že je pre vás tou najkrajšou a najdokonalejšou bytosťou na svete. Páni, naše lásky si to zaslúžia.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.