Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Smútočná kytica The Luna

56.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

lalia kráľovská, ruža farebná, aster, eucalyptus, čučoriedka

Kvety vhodné pre

Pohreb, alebo posledná rozlúčka so zosnulým patrí k veľmi citlivým udalostiam nášho života. Naposledy môžeme byť v blízkosti milovaného, vzdať mu úctu a odprevadiť ho na večný odpočinok. V tomto momente pôsobia kvety na pohreb ako taký balzam. Nedokážu vrátiť späť milovanú osobu, ale aspoň čiastočne dokážu pomôcť vyjadriť naše pocity.

Kvety povedia oveľa viac ako slová a pri udalosti, akou pohreb je, to platí dvojnásobne. Smútočná kytica vyjadrí vzťah k zosnulému, dokáže vypovedať pocity smútku, obdivu a lásky, ktoré sa v nás nachádzajú. Základom kytice určenej na pohreb je ľalia kráľovská, doplnená bielymi ružami. Ľalia je odjakživa znakom čistoty a úcty.

Ruže dotvárajú vznešenosť a krásu s ktorou sa lúčime a odprevádzame zosnulého. V donáške kvetov Fiori si uvedomujeme záťaž na človeka, keď sa navždy lúči so svojim blízkym. Preto zvolené kvety na pohreb doručíme v presný čas na určené miesto, aby ste sa mohli v pokoji rozlúčiť a vzdať posledné zbohom.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.