Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Netradičná kytica The Blooming Protea

41.50

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

protea, asparagus, gypsofila, eucalyptus, aralia, aspidistra, ruscus, bergraas

Kvety vhodné pre

Vždy je niečo, čo si človek zapamätá a čo najviac upúta jeho pozornosť. Pri kytici kvetov je to špeciálne potrebné. V prípade modernej kytice, alebo až extravagantnej, sa všetci snažia kombinovať rôzne exotické kvety, farebné, temperamentné a my sme sa rozhodli ísť trochu inou cestou.

Cestou prirodzenej krásy, čistoty a tak odovzdať vám, našim zákazníkom, to krásne, čo sama príroda ponúka. Smelo môžeme nazvať netradičnú kyticu kvetov The Blooming Protea ako moderná kytica, ktorá pri oslave, alebo gratulácii fakt zapôsobí. Protea je na prvý pohľad exotický kvet, ktorý je svojim vzhľadom netradičný v našich končinách.

Babička ju na záhrade veľmi nepestovala, ale zato poznáme viacero neviest, ktorých svadba zožala úspech a slávu vďaka tomuto kvetu. Nemusíte sa báť experimentovať pri svadobnej výzdobe, alebo aj obyčajnej gratulácii. Ak chcete zapôsobiť a zaujať ako znalec umenia a prírodnej krásy, The Blooming Protea je jednoznačne správna voľba.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.