Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica pre nevestu The One For Her

51.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

frézia, ruža trsová, asparagus, aralia, bergraas

Kvety vhodné pre

Svadba je poriadne veľká udalosť. Nevesta prežíva svoj veľký deň, všetci okolo nej sú rozcítení a k tomu po obrade dostane obrovské množstvo gratulácii a kytíc kvetov. Chcete, aby si zapamätala svadobnú kyticu od vás a rovnako aj svadobčania si všimli čo ste jej dali? Jednoduché. Vyberte si kyticu pre nevestu The One for Her.

V donáške kvetov Fiori ju doručíme aj priamo ku kostolu. Vám stačí kyticu iba odovzdať a zožať slávu. Čím je kytica pre nevestu The One for Her taká špeciálna? Veď v jednoduchosti je krása. Spojili sme frézie s ružami dokopy, pridali trochu zelene a na svete je krásna farebná kytica, plná života a šťastia. Nevedeli sme sa rozhodnúť pri tejto kytici kvetov, či sa nám viac hodí ku gratulácii na svadbe, alebo narodeninám, alebo dokonca iba tak, keď chcete niekoho potešiť.

Skúšali sme ju darovať kamoške, čo mala svadbu, dokonca aj mamine a medzičasom sme ju doručili do práce, kde si klientka prevzala kyticu vo veľkom open office. Prúser je, že reakcie boli rovnaké. Každá žena sa usmiala, rozžiarili sa jej oči, vybehli slzy a zmohla sa iba na to, že kytica je prekrásna. Čo viac dodať?

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.