Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica poľných kvetov Spring Garden

47.50

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

eustoma, waxflower, ruscus

Kvety vhodné pre

Potrebujete navodiť romantickú atmosféru a dosiahnuť stav uvoľnenia? Stavte na prirodzenú krásu prírody. Poľné kvety sú hravé, jemné, ale popri tom temperamentné a farebné. Presne taká je aj kytica z lúčnych kvetov venovaná nekonečným romantikom, kytica poľných kvetov Spring Garden. Samotný jej názov vystihuje obsah tejto kytice.

Jarná lúka plná farieb, vôní, ktorá rozžiari domov, ale hlavne vyčarí úsmev na tvári. Jednoducho presne taká hravosť, ako je sama príroda. Môže byť niečo krajšie ako romantické rande na jarnej lúke, kde sa zrodí veľká láska? Znie to trochu ako scenár zo sladkého filmu, ale pozor! Aj to sa občas stáva.

Presne kvôli takýmto zážitkom sme tu my. Roznáška kvetov Fiori. Je celkom pochopiteľné, keď nestíhate vybehnúť na lúku a natrhať kyticu poľných kvetov na romantický večer. My to urobíme za vás a dokonca ju aj štýlovo uviažeme, dodáme jej prirodzený, rozcuchaný style a vám zostáva ju iba odovzdať a zašepkať nežné slová do uška nebeskej bohyne.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.