Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica k narodeninám The Pure Lily

69.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

kala, ľalia kráľovská, protea, ruža trsová, waxflower, aralia, aspidistra, eucalyptus, ruscus, bergraas

Kvety vhodné pre

Kala, ľalia kráľovská a protea. Kombinácia vznešených, povedzme, že modro krvných, kvetov. Kombináciu týchto kvetov sme sa rozhodli použiť na kyticu k narodeninám, ktorou skutočne oslníte. Hra jemných farieb kombinovaná s bielou čistotou v kytici viazanej na výšku vytvára dojem výnimočnosti.

Slávnostná atmosféra vhodná aj pre kráľovnú, ako by povedala naša babka. Ale v základe sme vytvorili kyticu kvetov k narodeninám a aj pre výnimočné udalosti. Idete gratulovať na promócie? The Pure Lily Oslavujete narodeniny, alebo významné výročie? The Pure Lily.

Koná sa veľká rodinná oslava a potrebujete, aby babka a mamina omdleli od prekrásnej kytice kvetov? Kytica k narodeninám The Pure Lily kvetov kala a ľalii je presne taká kytica, ktorá dlho zostane na piedestáli aj po skončení oslavy a všetci zúčastnení si ju veľmi dobre zapamätajú.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.