Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica k meninám The Berry

86.50

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

chryzatnéma margarétová, ruža trsová, ruža farebná, ľalia obyčajná, lysiantus (eustoma), trsový karafiát, hypericum, tanacetum, buplerum, eryngium, pytosporum, čučoriedka

Kvety vhodné pre

Kytica k meninám uviazaná z karafiátu, chryzantémy, ruže a ľalie by v pohode podľa tohto vymenovania bola vhodná na vrch mahagonovej rakvy. Ale opakom je pravda. Nechystáme sa umierať, ale oslavovať a štýlové spracovanie týchto prekrásnych kvetov zaujme už na prvý pohľad. V roznáške kvetov Fiori sa netajíme skromnosťou a hlavne sa nechceme vychvaľovať, ale kytica kvetov The Berry sa nám skutočne podarila.

Štýlová, mladá, temperamentná, s nádychom obrovskej dávky energie a k tomu všetkému vhodná ako darček na narodeniny, meniny, alebo čo je úplne najdokonalejšie, len tak. Gratulácia, nejaké to výročia a vlastne akákoľvek oslava môže byť každý deň. Vtedy oslávenec aj očakáva kyticu k meninám, ale keď si v priebehu dňa spomeniete na svoju milovanú, pošlete jej kyticu kvetov, má to mnohonásobne lepší efekt, keďže s niečím takým nepočíta.

The Berry je kytica k meninám nie len pre bobule, ale pre všetky slečny a dámy. Tie mladé, temperamentné, ktoré ocenia vášeň a emócie vnorené do týchto kvetov. Dokonca ak hľadáte super vhodné kvety na predzvesť romantického večera plného vášne a exotiky, pošlite jej túto kyticu. Povie toho oveľa viac, ako dvadsať stranový e-mail.

PS: Máme vyskúšané.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.