Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica gerbery The Gerbera

39.00 - 62.50

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

gerbera, čučoriedka, pytosporum, aster, aralia

Kvety vhodné pre

Gerbera patrí medzi trochu old schoolové kvety, ale stále má svoje miesto a dokáže urobiť atmosféru. Nie náhodou sa podobá na malé slniečka. Snáď každý si pamätá deň učiteľov, alebo posedenie v školskej jedálni, kedy pri výnimočnej udalosti museli byt na stole karafiáty, alebo opustená gerbera v sklenenom pohári.

Pre milovníkov tohto štýlu sme uviazali kyticu kvetov gerbera. Vychádzali sme zo spomienok na staré časy, ale primiešali štipku moderna v podaní čučoriedky a asteru. Môžeme sa dokonca tváriť, že túto kyticu sme vymysleli pre hipsterov všetkých čias. Pritom opak je pravdou.

Nikdy ju neviažeme pre špeciálnu skupinu ľudí, ale pre všetkých tých, čo milujú kvety a retro závan času im je blízky. Je to naša minulosť, naše spomienky, ktoré vnárame do tejto, pri kvete gerbera sa nebojíme povedať - nadčasovej kytici gerbery kvetov.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.