Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Vianočná kytica The Christmas Flower

51.00

Predpredaj - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

amarylis, ruscus, aspidistra, čučoriedka, bergras

Kvety vhodné pre

Vianoce v lete? A prečo nie? Vianoce sú tými najkrajšími sviatkami v roku, kedy sa všetci ľudia aspoň na pár dní zmenia. Rozžiari sa vianočný stromček, rozkvitne vianočná ruža a všade okolo nás je voňavá atmosféra. Tieto krásne pocity sme sa rozhodli prinášať počas celého roka vďaka tejto vianočnej kytici

Amarylis svojim vzhľadom a červenou farbou evokuje čas Vianoc. Vianočná kytica kvetov s ním, doplnená pestrou zeleňou, dokáže navodiť vianočnú atmosféru počas celého roka. A čo môže byť viac ako darovať kúsok vianočného času aj v tridsať stupňových teplotách?

Nemáme na mysli trpké schladenie, ale vyčarovanie úsmevu vďaka kytici, kde hlavnú úlohu zohrajú vianočné kvety. Oslava narodenín v lete? Červená farba sa k tomu hodí a vianočné kvety takúto oslavu oživia. Rovnako aj keď sa rozhodnete urobiť niekomu super deň, len tak. Červená farba rozpáli a vianočný čas naplní srdce láskou. Takže na dnes máme návrh na dobrý skutok vybavený.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.