Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Svadobná kytica The Fancy One

116.50

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

phaleanopsis, antúria, ruža farebná, ornitolagulum, ruscus, hypericum, protea, čučoriedka, eucalyptus, aspidistra, bergraas

Kvety vhodné pre

Svieža svadobná kytica uviazaná z orchidea phalaenopsis, farebných ruží a kvetu protea je dotvorená jemnou zeleňou, čučoriedkami a šľachtenou trávou. Práve táto kombinácia vytvára jemnú, ale zato žiarivú kyticu kvetov pre modernú nevestu.

Kytica ruží môže byť na svadbu tiež super, ale ak chcete na fotkách dobre vyzerať, zapôsobiť na svadobčanov a dokonca aj potešiť slečnu, ktorá po polnoci takúto kyticu chytí, jednoznačne sa oplatí vymaniť sa tradičným formám a vsadiť práve na trochu odviazanú, sviežu svadobnú kyticu, ako je The Fancy One.

Nie náhodou sme ju pomenovali fantázia. Svadba je predsa veľkým dňom a možno práve trochu netradičnosti tejto udalosti v živote iba pomôže. Odviažte sa, zapojte svoju vnútornú fantáziu pri vytváraní predstáv o svadbe a zvoľte si to najlepšie, aby práve VY ste boli tou najkrajšou nevestou pod slnkom

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.