Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Letná kytica The Summer Lullaby

52.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

ruža, ľalia obyčajná, trsová ruža, eustoma, tanacetum, hypericum, trsový karafiát, buplerum, pytosporum, eryngium

Kvety vhodné pre

The Summer Lullaby by podľa názvu mala byť kytica kvetov, ktorá učičíka, vyčarí relaxačnú náladu a vnesie do dňa veľkú dávku pokoja. Tak trochu tomu nie je úplne tak. Letná kytica kvetov je plná energie a slnečných lúčov. Prináša do priestoru pozitívnu energiu, nabije odbarovanú šťastím a čiastočne preberie aj mŕtveho.

Veď už pri pohľade na fotku sa každému rozžiaria oči a to ste ešte neucítili vôňu týchto prekrásnych kvetov. Letná kytica z ruží, ľalie, trsových karafiátov a ľubovníka je predurčená ne evokovanie pozitívnej energie. Jednou možnosťou použitia je gratulácia k životnému jubileu, oslava pracovných úspechov, alebo veľkého dňa v živote.

Do pôrodníc nie je povolené nosiť kytice zo živých kvetov, ale ak pár dní vydržíte, novopečená mamička sa dostane domov a takáto kytica kvetov dokonale doplní jej šťastné dni. Ak ste si všimli, vymenovali sme všetko iba dôležité udalosti. To práve preto, že letná kytica The Summer Lullaby je svojim spôsobom výnimočná a je aj určená pre nevšedné udalosti.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.