Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Ak hľadáte najkrajšie kytice pre mamu, alebo babičku, ste na tom správnom mieste. Top kytice v Old School štýle sme zostavili pre tých, ktorí chcú svojim milovaným oživiť prekrásne spomienky. Či už ste hipster telom i dušou, alebo iba vládne príťažlivosť k retro štýlu, v tejto kategórii si naisto kyticu kvetov vyberiete. Chryzantéma, alebo aj gerbera sú pre niektorých kvety spojené so spomienkou prvého dňa v škole, poďakovanie pani učiteľkám, alebo dokonca vyvolávajú spomienky na biele tielka a červené trenírky. Na jednej strane krásne spomienky, na druhej ale môžu aj zamraziť. Každopádne Old School kytice, alebo aj keď ich nazveme retro kytice, pôsobia na prvý pohľad sviežo, jemne a kombináciou kvetov u starej generácie vyvolávajú pekné spomienky, u mladších nádych lúky a čerstvo, vlastnoručne natrhaných kvetov.

Hipster štýl je momentálne moderný a rovnako viažeme aj tieto kytice kvetov. Zútulnia chladný priestor, dodajú teplo domova aj čisto bielemu interiéru, zariadenému pomocou dreva a kovu. Tieto retro kytice sa fantasticky hodia do open officu a ak máte v pláne zapôsobiť kyticou kvetov na svoju kolegyňu, urobiť jej krajší deň, ale nepozvať ju rovno pred oltár, oplatí sa vybrať si z ponuky Old School kytíc.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.