Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica z lásky Purple Passion

58.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

hortenzia, lalia obycajná, ruža farebná, ruža trsová, chryzantéma, gypsofila, waxflower, pistácia, bergraas

Kvety vhodné pre

Vášeň vo vzťahu je základom úspechu. Iskra, ktorú musíme udržiavať, kým nám záleží na spoločnej budúcnosti. Od detstva sme počúvali, že vždy musí byť chlap najedený, mať doma čisto a všetky tie super veci okolo. Ale čo žena? O ňu sa netreba starať? Jej netreba pomáhať? Urobiť krajší deň len tak?

Bez dôvodu na nejakú gratulácia, bez sviatku. Jednoducho sa ráno zobudiť, pozrieť vedľa seba, povedať si aspoň v duchu, ako veľmi ju milujem a napríklad jej objednať kyticu kvetov. Kvetov z lásky plné vášne, toho náboja, kedy na prvý pohľad zistí, že skutočne niečo významné znamená. Páni, je načase o tom iba nehovoriť, ale aj urobiť. Keď sa konečne k tomu dokopete, pripravili sme si v donáške kvetov Fiori fakt horúcu kyticu kvetov, plnú vášne a energie.

Celé sa nám to podarilo kombináciou hortenzie, ľalie, ruží a chryzantém. Kvetov, ktoré samé o sebe vystihujú niečo úplne iné, ale dokopy vytvárajú jednu obrovskú bombu vášne. Vyskúšajte svojej milovanej, alebo adeptke na milovanie, poslať túto kyticu a uvidíte ten efekt. Dokonalý bumerang, ktorý sa päťnásobne vráti.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.