Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica tulipánov The Handsome Tulip

56.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

tulipán, buplerum, aspidistra

Kvety vhodné pre

V jednoduchosti je krása. Dokonalou ukážkou toho je aj kytica tulipánov. Nepotrebujete nič viac iba tulipány, buplerum a aspidistru. Babka by povedala, že stačí ošmácať v záhrade a je to. Ak pod oknom nerastú tulipány, kyticu The Handsome Tulip privezieme s donáškou kvetov kamkoľvek a kedykoľvek to budete potrebovať. Už samotný názov dokonale vystihuje túto kyticu kvetov. Veď je niekto, komu sa tulipány nepáčia.

Prichádza jar, všetko pučí, príroda sa preberá, dokonca aj ľudia umývajú okná a to je ten najsprávnejší čas, kedy svojej láske, kamarátke, ba dokonca môžete aj svokre, poslať kyticu krásnych tulipánov.

Najväčšia výhoda tejto kytice kvetov je práve v tom, že nikdy ňou nič nepokazíte. Aj keď chcete urobiť iba krajší deň niekomu. Pošlete mu kyticu tulipánov, dopíšete odkaz na malú kartičku a krásny deň je na svete. Môžete si priať niečo viac?

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.