Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica pre muža The One for Him

68.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

heligónia, strelícia, antúria, leucodendron, hypericum, pysosporum, buplerum, solidago, ruscus, aspidistra, bergraas

Kvety vhodné pre

Vybrať vhodnú kyticu kvetov pre muža býva poriadne ťažké. Každý sa hrá na siláka, tvrdého zabijaka a pritom vo svojom vnútri je jemný a milujúci manžel. Rozhodli sme sa to trochu uľahčiť. Ako jednotku pre muža sme uviazali kyticu kvetov The One for Him. Kytica, ktorá vystihuje mužskú silu, ráznosť, pevné, mohutné základy, ale stále zobrazuje aj citlivé vnútro plné krásnych farieb a života. Jednoducho ak hľadáte kyticu kvetov pre muža, toto je tá správna voľba.

Strelícia a antúria sú všeobecne známe kvety vystihujúce mužskú povahu a ráznosť. Napriek svojim farbám ich smelo môžeme zaradiť do kvetov vhodných pre pánov. Či už ide o mladého junáka, alebo vyzretého muža v tých najlepších rokoch, týmto kvetom sa poteší každý chlap. Teda ak jeho predstava o prírodnej dokonalosti nezačala a neskončila pri kaktuse.

Vybrať darček pre muža k narodeninám, alebo meninám dá zabrať. Vybrať kyticu kvetov k meninám, alebo životnému jubileu je celkom jednoduché, keďže sme naviazali kyticu kvetov The One for Him a dokonca ju dokážeme doručiť v určený čas na stanovené miesto, aby ste ju mohli odovzdať a vychutnať si nasledovné momenty.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.