Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica na promócie The Pink Candy

54.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

eucaplyptus, aspidistra, rumora, bergraas, čučoriedka

Kvety vhodné pre

Pomócia je slávnostný moment pre celú rodinu. Nech sa podarilo ukončiť ekonomickú univerzitu, právo, medicínu, alebo sa buduje nový architekt, jedno jediné oko v celej rodine nezostane suché pri tom krásnom momente, kedy sa skončia útrapy vysokoškolského štúdia a slávnostne zažijeme promócie.

Teda aj v prípade, ak sa jedná o bakalárske promócie a následne nás čakajú ešte ďalšie roky prebdených nocí a množstva stresu. Pre tento veľký deň sme si špeciálne pripravili kyticu na promócie The Pink Candy. Názov tejto kytice kvetov nevznikol náhodou. Zo sladučkej malej princeznej sa stáva veľká dospeláčka. Je to jeden obrovský krok v jej živote a práve preto veľká ružová kytica symbolizuje princeznovskú hravosť, nevinnosť, ale zároveň nás prenáša do reálneho života, ktorý nastane s diplomom v ruke.

Na to nasledovné môžeme chvíľu zabudnúť a naplno si vychutnať prekrásny moment s našou princeznou v slávnostnej aule, vypočuť si dojemné príhovory a oceniť roky driny touto mohutnou kyticou kvetov, ktorá doplní dress code na promócie.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.