Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica lúčnych kvetov The Fairy

46.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

chryzantéma, eustoma, ruscus, bergras

Kvety vhodné pre

Romantika a taký poriadny romantický večer môže vyzerať podľa každého trochu ináč. Niekto potrebuje dobrý film, pohár vína, iný sviečky a množstvo kvetov. Podľa nás je to kombinácia viacerých častí a romantickému večeru kytica lúčných kvetov iba prospeje.

Pri viazaní kytice lúčnych kvetov The Fairy sme jednoznačne nešli po sladučkých tónoch, ale vytvorili kombinácie čistej, panensky bielej farby chryzantém, žltej a oranžovo-ružovej eustomy a celok romantickej kytice doplnili ruscusom a bergrasom. Otázka dňa, prečo kyticu kvetov na romantický večer? Práve kvety dokážu pohladiť, rozcítiť a dodať atmosféru aj chladným priestorom.

Navonok sa javí táto kytica kvetov ako by bola čerstvo natrhaná niekde cestou na rande a práve v tom je jej čaro na vytvorenie romantickej atmosféry. Pocit lúky, lúčnych kvetov a kytica z lúčnych kvetov pôsobia uvoľnene, príjemne. Človek sa dokáže ľahšie zbaviť stresu z celého dňa, nastaviť na romantickú náladu a dokonale si vychutnať celý večer v spoločnosti tej najkrajšej bytosti pod slnkom.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.