Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica kaly The White Snow

57.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

kala, aspidistra, ruscus, asparagus

Kvety vhodné pre

Kvet kala sa vyznačuje jedinečnosťou, majestátnosťou a dokonalou eleganciou. U mnohých je uznávaný ako kvet čistoty a prevažne používaný do svadobných kytíc. V roznáške kvetov Fiori sme sa rozhodli ho použiť trochu iným spôsobom. Oslava narodenín, alebo menín býva každý rok, ale stále je to udalosť, ktorá si zaslúži pozornosť nie iba oslávenca, ale každého v jeho okolí. Poriadna gratulácia tiež patrí k dokonalému zážitku pre oslávenca v ten nádherný deň. Na túto príležitosť sme vymysleli kyticu kaly The White Snow.

Pod pojmom biely sneh si každý predstaví asi niečo iné. Počnúc romantickým večerom v drevenej chate pri praskajúcom dreve v krbe a zasneženými horami za oknom, cez opaľovanie na palube luxusnej jachty do ktorej trupu narážajú vlny a vytvárajú krásne spenenú mlžinu, až po jednoduchú gratuláciu v panelákovej kuchyni, kedy jej dáte kyticu kala a nemusíte ani nič hovoriť, lebo ona vie, že je tou najkrajšou a najdokonalejšou bytosťou na tomto svete.

Kvet kala je trochu špecifický. Do svadobných kytíc sa používa kvôli jeho krásne, jemnosti a čistote, pri posledných rozlúčkach na pohrebe je prejavom úcty a maximálneho obdivu. Život ale existuje aj medzi svadbou a pohrebom. Presne preto je tu kytica kaly kvetov The White Snow. Každý deň, každá oslava a každý prejav lásky, citu, či obdivu si zaslúži pohladenie kala.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.