Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Hortenzie kytica The Elegant Strelitzia

96.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

hortenzia, strelicia, gerbera, ruža farebná, ruža trsová, chryzantéma marg, trsový karafiát, waxflower, eustoma, cocos, bergras

Kvety vhodné pre

Elegancia, zmyselnosť a pôvab. Všetko sme spojili a uviazali elegantnú kyticu hortenzií The Elegant Strelitzia, vhodnú na oslavu výročia, významnej udalosti, ale rovnako aj prejavu úcty a lásky. Kombinácia kvetov hortenzie, strelície, gerbery a ruže pôsobí luxusne a elegantne. Pri tom správnom spracovaní je práve toto tá kytica kvetov, ktorá vyvolá ošiaľ pri jej získaní.

Elegantné romantické pohladenie, náznak obdivu, úcty, ale zároveň hlasné zvolanie pocitu šťastia sviežimi farbami strelície a gerbery. Interne sme mali nezhody, či sa táto kytica hortenzie hodí viac pre muža, alebo ako darček pre ženu. Túto dilemu sme si zatiaľ nezodpovedali, ale s istotou vieme povedať, že je vhodná pre vyspelých ľudí s jasnými cieľmi a nohami pevne na zemi. Aj keď waxflower vytvára jemnosť a nežnosť tejto kytice, strelícia udáva jasný smer a dodáva ráznosť.

Jednoducho kytica kvetov hortenzie The Elegant Strelitzia je vytvorená pre dokonalú oslavu a ocenenie niekoho, na kom nám skutočne záleží. Či už mu ju môžete odovzdať osobne, alebo poslať kuriérom aj s vnoreným odkazom, v donáške kvetov kvetinárstva Fiori uviažeme elegantnú kyticu, ktorá vypovie všetko za vás.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.