COVID-19 - Vážení zákazníci. Aktuálny Lockdown spôsobuje problémy s nákupom kvetov a preto nie sme schopní potešiť vás žiadnou kyticou do 8.2.2021

Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica gladioly The Orange Sunset

29.50

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

COVID-19 - Vážení zákazníci. Aktuálny Lockdown spôsobuje problémy s nákupom kvetov a preto nie sme schopní potešiť vás žiadnou kyticou do 8.2.2021

Skladba kytice

gladiola, ruža farebná, ruscus, aspidistra

Kvety vhodné pre

Kytice pre mužov sa veľmi ťažko hľadá. Chlapi sa tvária ako jedineční mačovia a pritom vo svojom vnútri potrebujú nehu, pohladenie a opateru. V donáške kvetov Fiori sme uviazali jednu špeciálnu kyticu gladiol pre silného chlapa. Ako na to?

Základom úspechu pre kyticu gladioly sú jasné farby. S pastelovou farbou ho asi ťažko ohúrite a preto sme v kytici kvetov The Orange Sunset stavili na oranžovú farbu. Kombinácia gladiol a ruží pôsobí mohutne, mužne a oranžová farba dodáva tej kytici pre chlapa ráznu a nepodlomiteľnú silu.

Ak hľadáte kvety pre muža na narodeniny, meniny, či oslavu povýšenia v práci, táto kytica sa super hodí. Hlavne v prípade, ak ju budete odovzdávať osobne, zapôsobí aj na iných ľudí v miestnosti a keby ste to nestíhali, o doručenie kytice kvetov aj s odkazom sa radi postaráme. Stačí vybrať miesto, určiť čas a kuriér donášky kvetov Fiori doručí kyticu aj s odkazom.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr.
Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.