Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica gladioly The Orange Sunset

47.50

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

gladiola, ruža farebná, ruscus, aspidistra

Kvety vhodné pre

Kytice pre mužov sa veľmi ťažko hľadá. Chlapi sa tvária ako jedineční mačovia a pritom vo svojom vnútri potrebujú nehu, pohladenie a opateru. V donáške kvetov Fiori sme uviazali jednu špeciálnu kyticu gladiol pre silného chlapa. Ako na to?

Základom úspechu pre kyticu gladioly sú jasné farby. S pastelovou farbou ho asi ťažko ohúrite a preto sme v kytici kvetov The Orange Sunset stavili na oranžovú farbu. Kombinácia gladiol a ruží pôsobí mohutne, mužne a oranžová farba dodáva tej kytici pre chlapa ráznu a nepodlomiteľnú silu.

Ak hľadáte kvety pre muža na narodeniny, meniny, či oslavu povýšenia v práci, táto kytica sa super hodí. Hlavne v prípade, ak ju budete odovzdávať osobne, zapôsobí aj na iných ľudí v miestnosti a keby ste to nestíhali, o doručenie kytice kvetov aj s odkazom sa radi postaráme. Stačí vybrať miesto, určiť čas a kuriér donášky kvetov Fiori doručí kyticu aj s odkazom.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.