Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica chryzantém The Old School One

41.00 - 50.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

mix chrizantém - chryzantéma, chico, pistácia, rumora

Kvety vhodné pre

Vraj kytica chryzantém sa hodí iba na cintorín. Prosím? Pozrite sa lepšie na fotku našej kytice kvetov The Old School One. Áno, nazvali sme ju ako hold starej škole, ale ani náhodou ich ešte nechceme pochovávať. Veď v tomto farebnom mixe kvetov by sa stal cintorín miestom mega párty. V základe pre niekoho pohrebné kvety, pre iných štýlová kytica s nádychom lúky.

Ak máte v pláne niekomu zagratulovať k meninám, narodeninám, alebo len tak urobiť radosť, táto kytica kvetov z chryzantém sa na to super hodí. Hlavne je svieža, hravá a poteší ktorúkoľvek mladú slečnu. K jej dotvoreniu sme použili chico, pistáciu a rumoru. Z pistácie samozrejme listy. Tú chutnejšiu časť pistácii v ponuke nemáme, ale v prípade tejto kytice kvetov sa treba skôr pozerať na tú chutnú kombináciu.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.