Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica bielych ruží The White Rose

57.00 - 98.50

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

ruža, gypsofila, bergraas, eucalyptus

Kvety vhodné pre

Čistota, dokonalá krása a maximálna úcta. To sú biele ruže. Kytica bielych ruží je použiteľná pri nových začiatkoch, alebo poslednej rozlúčke. Jej význam je v živote človeka prekrásny, keďže rovnako vynikne pri darovaní novopečenej mamičke ako vzdanie úcty a oslavu nového začiatku, ale dokonale vyjadrí aj posledné zbohom.

Práve biele ruže sú prejavom čistoty a ukazujú náš vzťah k milovanej osobe. Bez rozptyľovania inými farbami vystihnú v jednoduchosti to najpodstatnejšie. Veľa ľudí je stále presvedčených, že posledná rozlúčka musí byť spätá s chryzantémami, ale nech sa snažíme ako chceme, nič vhodnejšie na túto citlivú udalosť nevieme nájsť, ako sú práve biele ruže.

Nevinnosť, čistota a zároveň nádej do budúcna. V prípade zrodenia nového života vidina úspešného života, v prípade poslednej rozlúčky nádej na pokojný odpočinok a to všetko v jedinej kytici kvetov. Kytici bielych ruží.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.