Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica alstroeméria Summer Forest

41.50

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

alstroméria, pistácia, chico, eucalyptus

Kvety vhodné pre

Letná prechádzka lesom, krásnou lúkou, počas ktorej si natrháte kyticu kvetov priamo z lúky. Popoludnie ako vystrihnuté z romantického filmu. Ak nestíhate prechádzku a potrebujete po práci dať rýchlu sprchu, nech stíhate kávu s hashtagom "rande" včas, o kyticu sa postaráme. Kytica alstroméria, doplnená o pistáciu, chico a eucalyptus pôsobí na prvý pohľad tak, akoby ste ju skutočne cestou natrhali niekde na lúke vedľa lesa.

Žiadne zbytočne ozdoby, nič špeciálne, iba čistá krása alstromérie a teda to je kvet, ktorý sa má čím pochváliť. Kytica alstroemérii Summer Forest nevznikla s mimoriadnym úmyslom, ako darček k narodeninám, alebo podobne. Je to jednoduchá kytica, ktorá pôsobí čistou krásou a práve vďaka tomu je jej sila. Klasický scenár.

Chcete jej urobiť krajší deň, kliknete na net, objednáte kyticu alstroemérii, kuriér ju doručí domov v momente, kedy sa vrátite z práce, dáte sa dokopy a utekáte za svojou láskou. Už z diaľky vidí to prirodzene krásne vo vašich rukách. Oči sa jej rozžiaria, pokojne sa tvárte, že ste to stihli natrhať v lese ( samozrejme nie v chránenej oblasti ) a garantujeme vám, že v tento deň získate bobríka za najlepšieho chlapa pod slnkom. Vôbec to nie je ťažké, keďže donáška kvetov sa o to postará a vy zlíznete iba slávu.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.