COVID-19 - Vážení zákazníci. Aktuálny Lockdown spôsobuje problémy s nákupom kvetov a preto nie sme schopní potešiť vás žiadnou kyticou minimálne do 24.1.2021

Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Kytica alstroeméria Summer Forest

24.50

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

COVID-19 - Vážení zákazníci. Aktuálny Lockdown spôsobuje problémy s nákupom kvetov a preto nie sme schopní potešiť vás žiadnou kyticou minimálne do 24.1.2021

Skladba kytice

alstroméria, pistácia, chico, eucalyptus

Kvety vhodné pre

Letná prechádzka lesom, krásnou lúkou, počas ktorej si natrháte kyticu kvetov priamo z lúky. Popoludnie ako vystrihnuté z romantického filmu. Ak nestíhate prechádzku a potrebujete po práci dať rýchlu sprchu, nech stíhate kávu s hashtagom "rande" včas, o kyticu sa postaráme. Kytica alstroméria, doplnená o pistáciu, chico a eucalyptus pôsobí na prvý pohľad tak, akoby ste ju skutočne cestou natrhali niekde na lúke vedľa lesa.

Žiadne zbytočne ozdoby, nič špeciálne, iba čistá krása alstromérie a teda to je kvet, ktorý sa má čím pochváliť. Kytica alstroemérii Summer Forest nevznikla s mimoriadnym úmyslom, ako darček k narodeninám, alebo podobne. Je to jednoduchá kytica, ktorá pôsobí čistou krásou a práve vďaka tomu je jej sila. Klasický scenár.

Chcete jej urobiť krajší deň, kliknete na net, objednáte kyticu alstroemérii, kuriér ju doručí domov v momente, kedy sa vrátite z práce, dáte sa dokopy a utekáte za svojou láskou. Už z diaľky vidí to prirodzene krásne vo vašich rukách. Oči sa jej rozžiaria, pokojne sa tvárte, že ste to stihli natrhať v lese ( samozrejme nie v chránenej oblasti ) a garantujeme vám, že v tento deň získate bobríka za najlepšieho chlapa pod slnkom. Vôbec to nie je ťažké, keďže donáška kvetov sa o to postará a vy zlíznete iba slávu.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr.
Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.