Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Krásna kytica The Yellow Meadow

53.50

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

lalia obyčajná, chryzantéma anastázia, eustoma, ruža trsová, hypericum, aster, alstroméria, pistácia, salal

Kvety vhodné pre

Či už sa to podarilo náhodou, alebo je za tým kus driny, promócie treba oceniť. Predsa je to zážitok na celý život nie len pre promovaného, ale hlavne pre mamičky a babičky. V donáške kvetov Fiori sa nám podarilo uviazať krásnu kyticu na promócie, ktorá neskutočne dobre vystihuje tieto krásne chvíle. Je mohutná, farebná, plná energie so štipkou šťastia a k tomu brutálne dobre vyzerá na rodinných fotkách.

V tejto krásnej kytici kvetov nájdete ľaliu, chryzantému, ruže a aj eustomu. Veľkosť takej udalosti, ako promócie sú, si vyžaduje aj poriadny dress code, vymakaný darček a špeciálnu kyticu kvetov.

Takže vhodným adeptom je krásna kytica The Yellow Meadow. Mohlo by sa zdať, že práve lúka evokuje niečo skôr také voľnejšie, ale keď sa pozriete na kyticu, predstavíte si naškrobené okolie, dokonale vám zapasuje a svojou farebnosťou vnesie život a pôvab do tejto udalosti. Pre väčšinu z nás sú promócie iba raz za život, tak si ich treba užiť naplno.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.