Donáška kvetov Bratislava zadarmo do 2 hodín

Jarná kytica The Spring Love

49.00 - 69.00

Dostupné - donáška v Bratislave zadarmo do 2 hodín

Vybrať veľkosť

Skladba kytice

tanacetum, eryngium, veronica, frézia, eustoma, aster, trsový karafiát, čučoriedka, salal

Kvety vhodné pre

Hravá kytica pre ženu uviazaná z lúčnych kvetov dokonale vystihuje jarnú lásku. Vstúpi do života, urobí veľké haló a o pár dní je fuč. V niektorých prípadoch prerastie až do letnej lásky, ale chvíľkové vzplanutie býva to najkrajšie. Vášeň, romantika, neha. Všetky tieto pocity sme spojili do jednej farebnej kytice a dali jej, podľa nás, veľmi výstižný názov. The Spring Love - Jarná láska.

Jarná kytica je zrodená z vratiča, kotúča ( pre niekoho burina v záhrade, ale pre väčšinu exotické pichľavenie ), vášnivej veroniky a romantickej frézie. Kombinácia týchto lúčnych kvetov vytvára nádych skutočnej jari. Ak potrebujete niekoho prekvapiť v práci, vyskúšajte mu poslať túto kyticu. Verte tomu, že všetky kolegyne po nej budú slintať. Kytica kvetov, ktorá rozžiari chladnú kanceláriu, osvieži predajňu, ale rovnako aj dodá život na stôl v obývačke.

Jarnú kyticu kvetov The Spring Love z roznášky kvetov Fiori privezieme kamkoľvek na určené miesto a čas a samozrejme pribalíme do kytice aj kartičku s venovaním, ktorú si vyberiete, aby jarná láska mala tie správne grády.

Doručené potešenie

Sme moderné kvetinárstvo, ktoré sa špecializuje na donášku kvetov a donášku kytíc v Bratislave. Urobte niekomu krajší deň odoslanou kyticou už v ten istý deň alebo aj o deň neskôr. Objednanie kytice online nebolo nikdy ľahšie.